۱۳۹۳ مرداد ۱۰, جمعه

تفاوت از زمین تا اسمان است!

 از آغاز حملات اسرائیل در هشتم ژوئیه (۱۷ تیر) تاکنون بیش از ۱۳۰۰ نفر کشته و ۷۲۰۰ نفر زخمی شده‌اند و ده ها هزار نفر آواره...
آمریکا و اتحادیه اروپا چکار کردند؟ هیچی!!! مدام گفتند اسرائیل حق دارد از خود دفاع کند (تو بخوان کشتار کند!) و از هیچگونه کمک مالی و نظامی هم دریغ نمی کنند.
پی نوشت:
چرا! یک تصمیم بسیار مهم گرفتند!!!
سنای آمریکا با اکثریتی قاطع به تامین بودجه اضطراری ۲۲۵ میلیون دلاری برای سیستم دفاع ضدموشکی اسرائیل، موسوم به 'گنبد آهنین' رای داد.
سناتور جمهوری‌خواه، لیندزی گراهام، در دفاع از تصویب بودجه کمک به اسرائیل گفت: "موشک‌های گنبد آهنین دارد تمام می‌شود. [اما] ما با شما هستیم، این هم موشک."
بفرمایید!!! این تروریست ها را بکشید...
بیخود نیست که سفیر اسرائیل در آمریکا٬ سربازان اسرائیلی را برای "خویشتن داری باور نکردنی شان؟!!!" شایسته دریافت جایزه صلح نوبل می داند!!!
در طول سه سال گذشته بیش از ۱۷۰٫۰۰۰ نفر در سوریه کشته شده اند...
آمریکا و اتحادیه اروپا چکار کردند؟ هیچی!!! اینقدر تعلل کردند تا سرو کله داعش هم پیدا شد!!! حالا هم دنبال مخالفان معتدل می گردند تا کمکشان کنند!!! در این میان هم بشار اسد با کمک حکومت آخوندی از یه طرف٬ داعش هم از طرف دیگر همچنان سرگرم شکنجه و کشتار مردم سوریه هستند...
هزاران نفر توسط گروه اسلامی داعش در عراق و سوریه فجیعانه کشته شده اند...
آمریکا و اتحادیه اروپا چکار کردند؟ هیچی!!! فعلن گذاشتنشون تو فهرست گروه های تروریستی تا ببینیم بعدش چه اقدامی می کنند!!! آنها هم سرگرم کشتار و سر بریدن مردم عراق و سوریه هستند!!!
راستی این اسلحه ها ساخت کدام کشورهاست؟ البته بجز چاقوها که ساخت کشورهای ناب محمدی است!!!
سازمان ملل چکار می کند؟ فعلن هیچی!!! سرگرم بررسی و تحقیق هستند و محکوم کردن خشک و خالی!!!
ولی...
شورشیان اوکراین با پرتاب موشک به سمت هواپیمای مسافربری باعث کشته شدن ۲۸۰ نفر شدند که بیشتر آنها هلندی بودند...
یک هفته از این واقعه دردناک و غم انگیز نگذشته بود که آمریکا و اتحادیه اروپا٬ چپ و راست روسیه را بخاطر حمایت از شورشیان اوکراین٬ با تحریم های اقتصادی بمباران کردند!!!
راست می گن: «همه ی آدم ها برابرند ولی بعضی ها برابرترند!!!»

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر