۱۳۹۲ دی ۷, شنبه

یورش به منزل نسرین ستوده

هر دم از این فاضلاب اسلامی بوی گندی به مشام می رسد...
رضا خندان، همسر نسرین ستوده از یورش به منزل خود، در روز گذشته خبر داده است.
کلمه: همسر این فعال حقوق بشر که چند ماه پیش از زندان آزاد شد، در صفحه فیس بوک خود نوشت: دو ساعتی می شود که از یک سفر یک روزه برای شرکت در مجلس ختم یکی از اقوام که دو روز پیش بر اثر تصادف جان اش را از دست داده است، به خانه برگشته ایم. علاوه بر چهره ی و حشت زده ی بچه ها و خاله شان و درب شکسته ی آپارتمان این هم تصویر گوشه ای از یکی از اتاق هاست که این چنین شخم زده شده است. هنوز دقیقا نتوانسته ایم چیزهایی را که برده شده است را لیست کنیم. تقریبا هیچ چیز ارزشمندی در خانه نمانده است.
رضا خندان با انتشار تصویری از منزل خود با اشاره به دیدار هیات پارلمان اروپا با نسرین ستوده نوشته است: این که این اتفاق چقدر با جنجال های اخیر مرتبط هست یا نه؟ اثبات اش بستگی به نیروی انتظامی و مامورین امنیتی و اراده ی آنها برای پیگیری موضوع و پیدا کردن عاملین این اتفاق دارد. همه می دانند نیروی انتظامی و اداره آگاهی و مدل به مدل نهادهای امنیتی و قضایی در این کشور آن قدر قدرت و اختیار دارند که ظرف ۴۸ ساعت عاملین را پیدا بکنند. ما منتظر می مانیم تا نتیجه ی اقدامات شان را اعلام کنند.
ندای سبز آزادی پیشتر خبر داده بود که در غیاب محسن آرمین عده ای به خانه وی رفته و پس از فیلمبرداری از حریم شخصی این فعال سیاسی و عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و پس از بیش از دو ساعت تفتیش و ضبط آلبوم خانوادگی، مقادیری جزوه و مقاله و سی دی، ریسیور ماهواره، لب‌تاپ و موبایل … منزل را ترک کردند. 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر