۱۳۹۱ بهمن ۴, چهارشنبه

اعدام در ملاء عام عبرت می شود

 نمایندگان مجلس از اعدام در ملاء عام به عنوان اقدامی مثبت نام می برند.
در همین راستا خبرنگار ایلنا با برخی نمایندگان عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی، اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی و کمیسیون امنیت ملی به گفت و گو نشست و نظرات آنها را در این راستا جویا شد
برای تماشای اعدام ها نباید فرزندان خود را ببریم
کودکان مسلمان ما خود یک پا جلاد هستند!!!
رئیس کمیسیون اجتماعی در خصوص اعدام در ملاء عام اظهار داشت:‌ خیلی بد است که در کشورهای اسلامی، افرادی لات، قمه کشی کنند. وقتی چنین کاری می کنند مستحق اشد مجازات هستند.
عبدالرضا عزیزی با تاکید بر این مطلب به خبرنگار ایلنا گفت:‌ باید با این افراد برخورد جدی شود که به نظر من برخورد خوبی هم صورت گرفته است و اینطوری همه می فهمند که کشور بدون صاحب نیست که هر کسی هر کاری دلش خواست، انجام دهد.
عزیزی یادآور شد:‌ متاسفانه ما در پیشگیری اولیه دچار مشکل هستیم. یعنی ما باید در جامعه کاری انجام دهیم که افراد به سمت ناهنجاری اجتماعی نروند ولی اگر رفتند این برخورد مناسب است.

وی ادامه داد: اگر در پیشگیری اولیه موفق نبودیم، مجبوریم برای گسترده تر نشدن این حوادث به سمت این نوع از اعدام ها برویم.
اعدام در ملاء عام برای امنیت روانی کشور خوب است
و باعث شادی و نشاط مسلمانان می شود!!!
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی نیز از دیگر موافقان اعدام در ملاء عام است.
محد اسماعیل سعیدی با تشریح دلایل موافقتش اظهار داشت:‌ گاهی وقت ها امنیت روانی جامعه به خطر می افتد. در همین زمینه برای بازگرداندن امنیت روانی به جامعه می توان از این نوع اعدام استفاده کرد.
سعیدی در همین زمینه به خبرنگار پارلمانی ایلنا تصریح کرد:‌ در برخی موارد مانند برخورد با اشرار اینگونه برخوردها لازم و خوب است. از منظری که ما به مسائل اجتماعی نگاه می کنیم، شاید سایر کشورها نگاه نکنند. از این رو آنها از این مسائل به عنوان کوباندن ایران استفاده می‌کنند.
اعدام در ملاء عام از وحشت می کاهد
 و همینطور از احساسات لطیف انسانی...
یک عضو دیگر کمیسیون اجتماعی نیز گفت: آنچه قوه قضائیه انجام می دهد، همان چیزی است که مردم انتظار دارند.
ضرغام صادقی یادآور شد: هدف از این اعدام ها این است که رعب و وحشت را در کشور کم کنیم. قوه قضائیه میخواهد با این نوع اعدام ها، این پیام را دهد که اگر کسی وارد حوزه امنیتی کشور شود اصلا کوتاه نمی آید.‌
نماینده شیراز در مجلس نهم شورای اسلامی یادآور شد:‌ اعدام در ملاء عام انعکاس فراگیر دارد و این پیام را به خوبی منتقل می کند.
اثربخشی اعدام های در ملاء عام زیاد است
به‌ویژه اگه در استادیوم ورزشی اجرا بشه و تخمه و ساندیس هم بدن!!!
محمد علی اسفنانی گفت:‌ یکی از آثار اعدام در ملاء عام این است که افراد از آن درس عبرت می گیرند. ما در قرآن هم مساله اعدام را داریم و حکم دادگاه و قوه قضائیه باید منطبق بر حکم خدا باشد. ‌اثر بخشی این مجازات ها برای جرم هایی که اثر ماندگار دارند، بسیار زیاد است.
احمد بخشایش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم: اعدام در ملاء عام عالی است و این نوع از اعدام فضا را برای اشرار نا امن می‌کند. از طرف دیگر مردم هم اطمینان پیدا می کنند که قوه قضائیه با کسانی که می خواهند فضای نا امن در کشور ایجاد کنند، برخورد جدی می کند.
کسانی که توان دیدن اعدام را ندارند، برای تماشا نروند
که خوشبختانه مردم ایران زمین از این لحاظ مشکلی ندارند!!!
نماینده ساری در مجلس نهم شورای اسلامی در موافقت با اعدام ها در ملاء گفت:‌ اعدام در ملاء عام آسیب جدی به مردم یا کشور وارد نمی‌کند.
به اعتقاد شجاعی کیاسری؛ برای برگرداندن آرامش به به جای رعب و حشت در کشور باید در ملا عام اعدام صورت گیرد که نگرانی های مردم رفع شود.
وی با اشاره به اینکه هر کاری بلاخره آسیبی هایی هم دارد، تصریح کرد:‌ البته این نوع اعدام ها آسیب جدی به کشور وارد نمی کند و اتفاقا از جهت اجتماعی برای برگرداندن آرامش و اطمینان به جامعه در خصوص برخورد حکومت با این ناهنجاری ها به نظرم کار مثبتی است.
نماینده ساری همچنین در خصوص تبعات تماشای این صحنه ها نیز گفت: کسانی که توان دیدن این صحنه ها را ندارند، بهتر است برای دیدن این صحنه ها به خیابان نروند.

٣٣ سال اعدام در ملاء عام
اعدام های اوایل انقلاب به فرمان صادق خلخالی حاکم شرع خونخوار
اعدام دو جوان به جرم همجنس گرایی در ملاء عام
در تهران، در سال ٥٧، انقلابیون مسلمان یک زن بیچاره تن فروش را سوزانده و بر روی دست در شهر چرخاندند
 اعدام مخالفان رژیم در ملاء عام 
اعدام قاچاقچیان البته نه سران سپاه پاسداران که بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر در دنیا هستند
سنگسار زنان
و اعدام دو زورگیر خرده در پارک هنرمندان... 
... عبرت شد؟
یکی از اعضای فامیلم که همان سالهای اول انقلاب به آمریکا رفت،  وقتی ازش پرسیدند کجایی هستی؟ گفته بود اهل کشور مالت هستم!!!
وقتی این جمعیت مشتاق رو می بینم که بدون هیچ اجباری آمده اند تا از سر سرگرمی، جان دادن انسانی را تماشا کنند، می فهمم چرا از ایرانی بودن خودش شرم داشت...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر