۱۳۹۱ بهمن ۹, دوشنبه

پایگاه خبری سبزپرس رفع فیلتر شد

سبزپرس - گروه تشکلها و رسانه ها: بعد از گذشت ٣٥ روز از مسدود شدن پایگاه خبری سبزپرس با حکم مرجع قضایی ، بعد از ظهر امروز سبزپرس به دستور دادستان تهران بار دیگر به جمع پایگاههای خبری و رسانه های کشور بازگشت.
دستور مسدود شدن سبزپرس در نتیجه یکی از شکایات به عمل آمده از مدیر مسئول پایگاه خبری سبزپرس صورت گرفته بود که بعد از رفع سوء تفاهمات پیش امده و طی مراحل قضایی، سبزپرس بعد از ظهر امروز بار دیگر به دستور دادستان تهران به جمع رسانه های خبری و تخصصی کشور بازگشت.
سبزپرس که همواره بر ضرورت اطلاع رسانی و آگاهی رسانی جامعه در حوزه محیط زیست تاکید داشته بعد از این نیز با تاکید بر همین اهداف عالی به رسالت خود در جهت ارتقای آگاهی عمومی جامعه در حوزه محیط زیست ادامه می دهد.
ایجاد سامانه ای به روز در جهت بازتاب آخرین اخبار و اطلاعات حوزه های فضای سبز ، منابع طبیعی و محیط زیست کشور ، انتشار دیدگاه اشخاص، گروه ها و سازمان های تخصصی و تریبونی به منظور استفاده سازمان های مردم نهاد و نیز سازمان های دولتی متولی حفظ طبیعت از اهداف سبزپرس است. 
سبز پرس همچون گذشته تاکید می کند به هیچ عنوان وارد مقولات غیر حوزه تخصصی اش نخواهد شد و ایجاد این سامانه در نهایت جهت نیل به اهدافی همچون افزایش حساسیت عمومی و کاهش آستانه تحمل جامعه در خصوص موضوعات تخریب منابع طبیعی و محیط زیست،  ارتقاء دانش عمومی و تخصصی در حوزه  فضای سبز، منابع طبیعی و محیط زیست و افزایش دانش شهروندان درباره مفاهیم توسعه پایدار بوده و می باشد.
تحریریه سبزپرس بعد از این بازگشایی مجدد، به زودی فعالیت رسانه ای خود را در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی بار دیگر از سرخواهد گرفت.
مدیریت سبزپرس بر خود لازم می داند به دلیل غیبت  ٣٥ روزه اش در حوزه رسانه و محیط زیست،  از مخاطبان و دوستداران طبیعت ایران پوزش بطلبد و از آن دسته از مخاطبان و علاقمندان به طبیعت که در این مدت پیگیر موضوع مسدود شدن سبزپرس بودند و تحریریه سبزپرس را تنها نگذاشتند تشکر کند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر