۱۳۹۳ شهریور ۲۲, شنبه

اهدای نشان خرس قهوه ای به مناسبت روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات

دیده بان حقوق حیوانات: به مناسبت روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات «نشان خرس قهوه ای» به یاد سه خرس قهوه ای کشته شده و در سه بخش:  شخص، گروه و جوان، به کوشندگان برگزیده در زمینه «حقوق حیوانات» اهدا شد.
به گزارش دیده بان حقوق حیوانات در نخستین همایش تخصصی حقوق حیوانات که به همین مناسبت اجرا شد، سه «نشان خرس قهوه ای» به کوشندگان برتر حوزه حقوق حیوانات اهدا کردند.
به پاس تلاش ارزشمند و چشمگیر برای تغییر باور یک شکارچی و ترک همیشگی شکار و متعاقبا آغاز جنبش تفنگ شکنی و توبه شکارچیان متعدد از شکار، لوح تقدیر و «نشان خرس قهوه ای جوان فعال حقوق حیوانات ١٣٩۳» به خانم یلدا عزیزی دختر شکارچی تواب احمد عزیزی اهدا شد. دو سکه بهار آزادی به عنوان کمک هزینه تحصیل و یک بسته هدیه کودکانه نیز توسط سه تن از حامیان تامین و به ایشان اهدا شد.
به پاس تلاش ارزشمند و چشمگیر، منطقی، علمی و به دور از حواشی و همراه با مثبــت اندیشی  گروه «پژواک» که منجر به آموزش عمومی، ارتقای سطح فرهنگی جامعه و نجات و بازگشت حیوانات بسیاری به زیستگاه  طبیعی شده و برای زیستمندان متعددی فرصت زندگی دوباره فراهم آورده است، لوح تقدیر و «نشان خرس قهوه ای گروه فعال حقوق حیوانات ١٣٩۳» به آقای محمود کلنگری نماینده این گروه اهدا شد.
به پاس تلاش های مثال زدنی در راه جلوگیری از کشتار حیوانات که منجر به ممنوعیت رسمی کشتار بدون توجیه سگ های شهری در کلانشهر تبریز شده است و افزون بر این رخداد که برای اولین بار در کشور رخ داده، تلاش مجدانه در برخورد با حیوان آزاری در سیرک های ورودی به تبریز که با آگاهی بخشی عمومی قابل توجه همراه بوده است، لوح تقدیر و «نشان خرس قهوه ای جوان فرد حقوق حیوانات ١٣٩۳» به خانم ژیلا پورایرانی اهدا شد.
در این همایش همچنین از فعالیت های ارزشمند و بی بدیل جناب آقای محسن تیزهوش در ترویج حفاظت از سمندر لرستانی و فعالیت های جناب آقای فریبرز حیدری عکاس نام آشنای حیات وحش در مخالفت با شکار و معرفی گونه های جانوری کشور به عامه با اهدای لوح تقدیر ویژه قدردانی شد.
نشان خروس سپید سال ۱۳۹۲ نیز توسط سپهر سلیمی مدیر انجمن حمایت از حیوانات اصفهان به گروه هنری خورشید سیاه، تنها گروه موسیقی زیست محیطی کشور اهدا شد.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر