۱۳۹۴ فروردین ۲۸, جمعه

سگ کشی با تزریق اسید در شیراز

اوج کرامت انسانی در ایران 
هشدار! ویدئو حاوی تصاویر بسیار تکان دهنده و دلخراش میباشد.
من این فیلم رو ندیدم ولی وقتی اسید وارد بدن توله سگ ها بشه باید دردی جانفرسا و مرگی دردناک٬ تدریجی و طولانی را در پی داشته باشه...
در یکی از شهرک‌های صنعتی شیراز سگ‌ها به روشی غیرانسانی با تزریق اسید کشته می‌شوند و پیمان کاران شهرداری در ازای ارایه هر لاشه، ۱۵ هزار تومان دریافت می‌کنند.
 یکی از فعالان دفاع از حقوق حیوانات فیلمی ۳ دقیقه‌ای از کشتار سگ‌ها را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده که به گفته وی، این اقدام توسط پیمان کاران شهرک صنعتی شیراز انجام شده است؛ پیمان‎کارانی که در ازای تحویل لاشه هر قلاده سگ ۱۵ هزار تومان دریافت می کنند و حتی از سوزاندن جسم نحیف یک توله سگ با اسید هم دریغ نمی‌کنند.
پست تر از این دو برادر سادیست و روانی (هادی و غلام زمانی) و همدست شان حسن ذبیح٬ اون بی شرف هایی هستند که با پرداخت پول٬ این بی همه چیز ها را به کشتار تشویق می کنند.
اگر زنده یاد فریدون مشیری این بی رحمی ها را دیده بود٬ می نوشت:
«هیچ حیوانی به انسانی نمی‌دارد روا 
آنچه این نامردمان با جانِ حیوان می‌کنند.»
تجمع اعتراض آمیز دوستداران راستین حیوانات در محیط زیست شیراز
تعدادشون زیاد نیست ولی در عوض مدعیان حیوان دوستی تا بخواهید داریم که مدام در حال لایک کردن و قربون صدقه رفتن در صفحه های ریز و درشت پشتیبانی از حقوق حیوانات هستند!!!
این بی شرف رو ببینید که داره به معترضان می خنده... اون وقت دم از فرهنگ ۲۵۰۰ ساله بزنید!!!
این هم یک پتیشن در اعتراض به کشتار سگ ها در شیراز که صد البته بیشتر خارجی ها امضا کردن تا ایرانیان به اصطلاح حیوان دوست!!!
تا زمانی که حکومت داعشی اسلامی آخوندها بر این سرزمین حاکم است این کشتار هم آزادانه ادامه خواهد داشت...

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر