۱۳۹۵ فروردین ۸, یکشنبه

شکنجه و آزار سگ‌ها این بار به بهانه تربیت

هر دم از این باغ بوی گندی به مشام می رسد 
داعشی تر از داعشی تری می رسد... 
 دو روز پیش تاربرگ پناهگاه حیوانات مازندران این خبر را پخش کرده بود:
توجه......فوری...........
این شخص بی رحم که خودش رو مربی سگ و پانسیون دار معرفی کرده، سگهای زیادی رو آزار داده. دیشب حامیان عزیز موفق شدن دو تا از سگهای آزار دیده رو نجات بدن ولی هنوز تعدادی سگ پیشش هست و خدا میدونه الان چه وضعیتی دارن. این شخص مشکل داره. از کسانیکه سگی برای پانسیون کردن یا برای آموزش به این زن دادن، عاجزانه خواهشمندیم برن و سگشون رو پس بگیرن.
از این شخص شکایت شده و شاکیان خصوصی ساعت ۸ صبح باید مقابل دادسرا باشن. آدرس دادسرا: میدان ونک، خیابان ملاصدرا ، خیابان زاینده رود
برای دیدن اسناد و مدارک و فیلم آزار دادن سگها که علیه این شخص وجود داره لطفاً به این کانال تلگرام مراجعه کنید: https://telegram.me/JANDAR
به گزارش شبکه منو تو در تصاویری که او برای تبلیغ کارش منتشر کرده سگ‌ها به دستورش گوش می دهند اما تصاویر داغ شده اخیر نشان می‌دهند که چطور برای تربیت سگ‌ها به طرز وحشیانه ای آن‌ها را زیر پایش له می کند و یا سرشان را به زمین می کوبد. گاهی هم به این حیوانات خانگی ناسزا می کند و حتی آن را «پایین شهری» خطاب می کند.

مرسده برای تبلیغ کارش درفضای مجازی مدعی شده که سگ‌ و گربه‌ها را در پانیسون نگه‌داری می کند اما آن‌طور که فعالان حقوق حیوانات و شاهدان عینی می‌گویند در خانه اجاره‌ای خود در خیابان ظفر به طرز بیمارگونه‌ای این حیوانات بینوا را مورد ضرب و شتم قرار می داده تا جایی که همسایه ها از صدای زوزه سگ‌ها آسی شده و بارها به او اعتراض کرده بودند.

با داغ شدن موضوع در فضای مجازی فعالان حقوق حیوانات و برخی از مردم آن‌ قدر ناراحت می شوند که برای اعتراض به آدرسی که از او منتشر شده بود می روند اما به گفته یک شاهد عینی مرسده از ترس اعتراض‌ها از این خانه متواری شده بوده
به گفته او وقتی فعالان با همراهی پلیس و صاحب‌خانه وارد محل پانسیون می شوند وضعیت سگ‌ها و خانه را مناسب نمی یابند.
یکی دیگر از دوستداران حیوانات در صفحه اش چنین نوشت:
امروز صبح فيلم سگ آزاری كه توسط شخصی به نام مرسده ملك شاهی، ساكن خيابان ظفر ، كوچه آقا آزاد فرد، پلاك ١/١٣ به دست من و هانيه و هنگامه رسيد. ما سه نفر بلافاصله به همراه بقيه حاميان به محل رفتيم و با كمك ماموران نيروی انتظامي تونستيم دو سگ شكنجه شده رو نجات بديم و همين الان هر دو سگ رو به دامپزشكی كامرانيه منتقل كرديم. اون سگی كه تو فيلم اون روانی داشت خفه می كردش ديشب توسط چند تن از بقيه حاميان نجات پيدا كرد... 
خوشبختانه حال سگ ها خوبه ولی به شدت توسط اين بيمار روانی شكنجه شدن.
واقعا اينجا جا داره نه تنها از همه حاميان و دامپزشكانی كه به محل اومده بودن تشكر كرد، يه تشكر ويژه هم بايد از ماموران نيروی انتظامی به خاطر همكاريشون كرد.

همگی خسته نباشيم، اين يه كار گروهی بود...خیلی ها مثل من تا همين الان نه شام خوردن، نه ناهار و نه صبحونه... خوشحالم كه هموطنان مهربون و حيوان دوستی دارم.
شماری از حامیان حیوانات نیز همانروز برای شکایت از این زن روانی جلو کلانتری جمع شدند.

با آن‌که نیروی انتظامی با این فعالان همراهی کرده بوده اما فرد مسوول در قوه قضاییه و دادسرای ملاصدرا به آن‌ها می گوید از آن جا که «سگ نجس» است با فعالان به عنوان شاکی پرونده همراهی نمی کند.
گفت و گوی محمد ضرغامی با مرسده ملک شاهی این قهرمان ملی که به نظر خودش باعث شده سگ آزاری تا حدود خیلی زیادی متوقف بشه؟!!!

گفت و گوی محمد ضرغامی با مریم صانعی فعال حقوق حیوانات درتهران 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر