۱۳۹۲ فروردین ۹, جمعه

هشداری به دوستداران و حامیان حیوانات ایران

لطفن پی نوشت دوم پایان پست را زیر عنوان" شیاد بزرگ افشاگری می کند" را حتمن بخوانید!
چگونه عده ای فریبکار و دغل باز زیر نام انجمن های حمایت از حیوانات کلاشی می کنند!
لطفن بخوانید، آگاه باشید و خواندن آنرا به دیگران سفارش کنید
هر از گاهی دوستان می پرسند چگونه می توان گروه های درست و راستین حمایت از حیوانات در ایران را شناخت؟
در این پست به افشای یکی از این افراد که با نام گول زنک "انجمن حمایت از حیوانات معلول و آواره" پیوسته از مردم درخواست کمک مالی  می کند و تا بحال جز درخواست کمک مالی کاری برای حیوانات را انجام نداده می پردازم.

متاسفانه بسیاری از دوستداران و پشتیبانان راستین حیوانات نیز، تنها به نام گول زنک و تعداد طرفداران این صفحه نگاه می کنند و نام این کلاش را در فهرست صفحه های مورد علاقه  شان گذاشته اند!!! و کمک مالی هم می کنند!!!
بابک نیکویی در اول دسامبر ٢٠١١ این صفحه را درست کرده و در طول این مدت، ٧٥,٠٠٠ دوستدار پیدا کرده!!! حامیان حیوانات گیلان در ٨ اکتبر ٢٠١١ یعنی دو ماه زودتر عضو فیسبوک شده و با وجود داشتن پناهگاه، زحمات بی دریغ و شبانه روزی و عکس های بسیاری از حیوانات پیش از درمان و پس از بهبودی، تنها ٦,٠٠٠ عضو دارد!!!
البته دلیل این تعداد زیاد دوستداران ایشان را توضیح خواهم داد...
هر چند که تصاویر بقدری گویا هستند که نیازی به توضیح ندارد!
نخستین جرقه های کلاشی!!!
داستان آقای بابک نیکویی از آنجا آغاز شد که دید روز بروز بر شمار دوستداران حیوانات در ایران افزوده می شود و در این میان
، کسانی هم آستین همت بالا زده اند و با کمک های مالی مردم و نیروهای داوطلب، پناهگاه هایی برای درمان و نگهداری و واگذاری حیوانات ایجاد کرده اند.

بابک خان هم از آنجا که کاسب کار حرفه ای است به این فکر افتاد که چگونه می توان پناهگاهی درست نکرد ولی کمک های مردمی دریافت کرد!!!
آدرس و شماره تلفن شرکت ساختمانی نیک سازه که متعلق به خودش است را به عنوان آدرس و شماره دفتر انجمن حمایت از حیوانات معلول و آواره معرفی کرد!!!
این جناب در ابتدا به کمک های ناچیز مردم قانع بود و از نمایش عکسهای قتل عام حیوانات معذور!!! البته طولی نکشید که دریافت می تواند از عکس های دردناک دیگر سایت ها و صفحه ها، برای جلب مشتری استفاده کند!!!
هنوز یک هفته از ایجاد انجمن نگذشته بود و کمک مالی که بابک خان انتظارش را داشت به حساب بانکی اش سرازیر نشده بود که طاقت بابک خان تاب شد!!! و با چنین لحنی از مردم درخواست کمک کرد:
سپس با درست کردن چندین صفحه (از شمار واقعی آنها بی اطلاعم) که اصلن ربطی به حیوانات معلول و آواره ندارند، با چاشنی جوک!!! تلاشش را بر روی دو هدف متمرکز کرد!
١- جلب اعضا بیشتر
٢- کسب درآمد از راه تبلیغات در فیسبوک

سرانجام تبلیغات و التماس برای لایک نتیجه داد و شمار دوستداران زیاد و زیادتر شد و نوبت کسب درآمد از راه تبلیغات شد!!!
ولی بابک خان هنوز خیلی ناشی بود و سوتی زیاد می داد!!! این هم سرنوشت یکی از حیوانات ایشان!!! این بابا حتا به سگ خودش هم رحم نمی کنه چه برسه به حیوانات بقول خودش مونگول و سرطانی!!!
یکی نیست بگه مردک بی آبرو، تو که امکان نگهداری از سگی رو نداری چرا از هند سگ با خودت می آری؟!!!

شمار دوستداران که بالا می رود، صبر بابک هم به پایان می رسد و می خواهد راه صد ساله را یک شبه بپیماید!!!
دیگر به مبلغ ناچیز ١٠٠٠ تومن و ٥٠٠٠ تومن راضی نیست!!! حالا دیگه این ٥٠٠٠ تومنی ها براش مثل چرک دسته!!!

در عوض قبض های ٧٥٠,٠٠٠ و ١٠٠,٠٠٠ و ٥٠,٠٠٠ و ٢٠,٠٠٠ تومنی درست می کند!!!
در تاریخ ٤ فوریه باز گریه می کنه که چرا مردم پول نمی دن که ناگهان یک فرشته مهربان!!! مبلغ ٣ میلیون تومن بی زبون کمک می کنه که البته این از دو حال خارج نیست:
١- این فرشته مهربان ناشناس حتمن یکی از همون هایی است که تبلیغ شرکتش رو می کنه و بی گمان برای پناهگاه نداده!
٢-  شاید هم خالی بسته و دروغ هم که حناق نیست گلوش رو بگیره!!! اینجوری می خواد مردم را شرمنده کنه و مسابقه کی بیشتر کمک مالی می کنه راه بندازه!!!
این همه پول صرف درمان کدوم حیوان شده؟!!! بنده که تمام صفحه رو دیدم و خبری از درمان و یا حتا غذا دادن به حیوانات نبود!!! چه رسد به پناهگاه!!!

و این در حالیست که یک روز پیش از این سه میلیون تومن و گله گذاری ها، در باغ سبز را به دوستداران شان نشان داده بود!!! که بالاخره پول به اندازه کافی جمع شده!!! هر چند که این در همچنان بروی حیوانات معلول و آواره بسته می باشد!!!
در حال حاضر با اینکه پول به اندازه کافی جمع آوری شده، جناب نیکویی دیگر بفکر اجاره باغ برای حیوانات معلول و آواره نیست و نقشه بهتری برای این پول هایی که گرفته دارد!!!
ایشان در خواست یک آمبولانس رایگان کرده!!!

 
بنظر این جناب، تهیه یک آمبولانس بسیار مهم تر و واجب تر است از یک سرپناه و محل نگهداری حیوانات معلول و آواره!!! و تا حالا هم کسی چنین کلاه بزرگی سر دوستداران حیوانات نگذاشته!!!
این هم سرنوشت گربه خودش!!! این بابا شماره و آدرس دو تا دکتر رو نداره!!! اونوقت می خواد با آمبولانس اهدایی حیوانات تصادفی را کجا ببره؟!!!
انجمن حیوانات "معلول" و فروش پرنده ای به گناه حرف نزدن!!! و به گفته خودشان "یک اسکول مونگول"!!! که خوشبختانه به گرونی خورد و آقا خوشحال و راضی هستند که دست کم اگر سودی نبرده اند، زیانی هم ندیدند!!!
این هم تبلیغ برای فروشندگان حیوانات!!!
یعنی همان دارندگان کارخانه های تولید مثل که حیوانات را در وحشتناکترین زندانها نگهداری می کنند و بچه های آنها را مانند کالا می فروشند!!!

حقایق پشت پرده مزرعه پرورش سگها و بدنیا آمدن برای مردن را در اینجا و اینجا بخوانید
و صد البته افشای رقیبان!!!
برو تو بحر ابهت!!!
این بابک خان رو دست کم نگیرید!!! طرف با یک تلفن به شهرداری و محیط زیست(؟!!!) کشتار سگ ها را متوقف کرده!!!

این موجودی صندوق در آغاز کار:
و این هم موجودی صندوق با اون ٣ میلیون و تمام اون قبض های ٧٥٠,٠٠٠ تومنی و ١٠٠,٠٠٠ تومنی و... و کمک های مالی ماهیانه و اون صنار سی شاهی ها (٥٠٠٠ تومنی هایی که لیاقت قبض نوشتن ندارن!!!) و غیره و غیره که تازه شده حدود سه میلیون!!!!!!!
تمامی این صفحه های دوزاری، آزادند که در صفحه انجمن حمایت از حیوانات معلول و آواره تبلیغ کنند ولی وای به روزی که کسی اعتراض یا انتقادی کنه!!! بلافاصله مسدود می شه و دیدگاهش هم بلافاصله حذف می شه!!!
موضع سیاسی بابک خان!!!
و صد البته انجمن حمایت از حیوانات معلول و آواره یعنی مکانی برای تبلیغ شرکت خودشان که ٧٥،٠٠٠ نفر آنرا ببینند!!!
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...
پی نوشت نخست:
فعالیت های انجمن حمایت از حیوانات معلول و آواره در چند ماه اخیر و تصاویری از حیواناتی که توسط این جناب حیوان دوست و نیکوکار، از درد و رنج و آوارگی نجات پیدا کرده اند!!!
که البته با افشاگری های بنده٬ تعداد لایکی های ایشان ۴۰۰۰ بیشتر شده که این نشان دهنده شعور و خرد ایرانیان است!!!
و همین باعث شده تا بابک خان جانی تازه بگیرد و باز هم جرات تقاضای کمک مالی کند!!!
فکر می کنید برای انتشار چنین آگهی های تجاری٬ چقدر کاسب شده باشد؟!
باز جای بسی خوشبختی است که صفحه شکار و شکارچی تبلیغ صفحه اش رو نمی کنه!!!
در ضمن جناب بابک خان منظورتون از اینکه می فرمایید مطالبتون رو به اشتراک می زاره٬ کدوم مطالب است؟!!! شما که بجز چند تا عکس٬ مطلبی ندارید!!! و کجای این صفحه تبلیغ "مطالب" شما رو کرده؟!!!
و حیرانم از کسانی که این صفحه مزخرف را می بینند و همچنان لایک می کنند و دیدگاه می گذارند و جدی جدی باورشون شده که اینجا صفحه حیوانات معلول و آواره است!!!
درود بر این ٧٩,٠٠٠ ایرانی باشعور و حیوان دوست!!!
 پی نوشت دوم:
شیاد بزرگ٬ افشاگری می کند!!!
چون خود نکنی چنانکه گوئی
پند تو بود دروغ و ترفند.

از صفحه انجمن دزدان یا همان حمایت از حیوانات معلول و آواره:دوستان (؟!) خیلی اصرار داشتند شیادینی که به اسم انجمن های حمایت از حیوانات فعالیت دارند معرفی کنیم , لذا از این به بعد اقدام به افشا این افراد مینماییم که البته همگی با سند و مردک ( کجاست اون سند و مدرک تان؟! در ضمن منظورشون مدرک است!انجام میگیرد . 
چندی پیش آقای ناصر شادمان را بعنوان شیاد شماره ۱ معرفی کردیم که با استقبال اعضا مواجه گردید و اکنون بیوگرافی شیاد بعد بشیری!!!
 واما شیادی دیگر و یا رییس شیادها در انجمن های تقلبی حمایت از حیوانات ...
آقای مشیری
دزد و کلاهبردار بزرگی که هیچ کس تصویر اورا ندیده ونمیشناسد !!! وی فقط پشت پرده است بدون دادن هیچ شماره تلفن و آدرس و مشخصاتی با پروفایلهای جعلی و با کمک باند کلاهبردارش در حال فعالیت است !!! وی اولین بار با ساختن پیجی به نام فریاد بی فریادرس !!!! وارد بازار شد ولی چون به سرعت همه از نیت شرورانه اش با خبر شدند خیلی زود پیج خودرا بست بنده صفحه ام را نبستم!!! بلکه حسودان و مغرضانی مانند شما٬ فیسبوک دوستداران حیوانات و انجمن حمایت از حیوانات از ترس افشا شدن٬ گزارش دادند و باعث بسته شدن آن شدند!) و از طریق وبلاگ و سایت وارد بازار کلاهبرداری کثیف حیوانات شد !!! مبشری (آقا! تکلیف ما رو روشن کن! نام بنده بالاخره چیه؟! مشیری یا مبشری یا بشیری؟!!! تصمیم بگیر!!!) پس از دزدی از طریق پیجش (مردک ناحسابی! آخه مگه می شه بدون نام و آدرس و شماره حساب٬ به کسی پول داد یا تو حسابش پول واریز کرد؟!!! آخه یه چیزی بگو بگنجه!!!) در فیسبوک سریع با فیسبوک خداحافظی کرد و متوجه شد در فیسبوک مردم همه آدرس پروفایل و عکس و مشخصات میخواهند که همچین مشکلی در سایت و وبلاگ وجود ندارد پس از طریق سایت (پیشنهاد می کنم برای اینکه بیشتر افشا بشم٬ آدرس تارنمای بنده را هم بدهید!!!) راحت تر میتوان به شیادی سیاه ادامه داد. وی اولین گام برای موفقیت را تخریب انجمنهای معتبر (معتبر (: مانند ایشان!!!) دانست ( سیاست خراب کن تا بتونی روی خرابه های دیگران بالا بری ) اولین گام وی بود. حرکت بعدی سواستفاده از احساسات انسانهای ساده بود که در این راه چند نفری هم همسوی خود نمود و در داخل و خارج از کشور به فعالیت خود ادامه داد . 
دریافت دلار برای کمک به حیوانات بی سرپرست!!! با روشهای متفاوت!! حالا این حیوانات کجا هستند؟؟!!! خدا میداند!!!
چندین نفر به ما مسیج دادند و از وی شکایت کردند ( این چندین نفر از چه کسی شکایت کرده اند!!! از هوا؟!!! خوب مشخصات منه شیاد رو از اونا بگیر!!!) که پس از بررسی مشخص شد درست گفته اند و نوع کلاهبرداری همه تقریبا به یک شکل بوده است .
 ((( مطلب فوق از طرف یکی از چند عضو انجمن که ایشون سرشان کلاه گذاشته ارسال شده است ))) (این عضو انجمن اگه خیلی "مرده" و ریگی به کفش نداره٬ مدرک نشون بده و کپی دلارهایی که پرداخت کرده را بفرسته!!!)
از دوستان عزیز خواهشمندم در صورتیکه مشخصاتی از این شیاد دارند (مشخصات رو از همون اعضای انجمنت بگیر که من سرشون رو کلاه گذاشتم!!!) برای ما ارسال نمایند تا همه را با این شیطان آشنا کنیم .
پیروز و پاینده باشید 
 بازهم میگم یکم تحقیق کنید در مورد اشخاص , هر انجمنی انجمن نیست و هر حامیی , حامی نیست !!! (این سخنان نغز و با معنی و مفهوم را باید طلا گرفت!!!) مراقب باشید
ولی آنچه که سبب خوشنودی بنده است این است که از قرار جناب آقای بابک خان نیکویی٬ پست های بنده را می خوانند!!!
بابک خان! کار شما خراب تر از این حرفهاست و بی خود تلاش می کنید با این تهمت های مسخره و بی اساس تان آبروی رفته (که نداشتید!) را بازگردانید!!!
این هم یک نمونه از این ۰۰۰؍۷۹ لایکی!!! طرف ۳۰ دسامبر فیسبوک باز کرده٬ فرداش به اشتراک می زاره و لایک می کنه!!! 
چشم بسته و بدون تحقیق٬ تنها برای اینکه نامش تو صفحه بیاد!
این هم از جوان های کشورمان!!! بیخود نیست که ۳۴ سال است که درجا می زنیم!!!
حالا دختر عمه یا یکی از فک و فامیل هاش است یا از خوش شانسی بابک خان٬ اولین صفحه ای را که در باره حیوانات پیدا کرده انجمن دزدان خودمون بود!!!
با خودش گفته بزار منم یه خودی نشون بدم!!!
هر چند که این هرزه گویی ها ارزش این را نداشت که پاسخی به آن داده شود ولی به احترام برخی از خوانندگان گرامی که گمان نکنند٬ سکوت علامت رضاست!!! لازم دیدم این توضیحات را بدم...

ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست 
عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری
 و در پایان یک نکته کوچک!!!!!!!
جناب بابک خان و لایکی ها و دنباله رو های گرامی!!! شما و دوستان فریب خورده تان٬ اینطور که می گویید بدون مدرک و سند به کسی تهمت نمی زنید.
حالا شما که اینقدر دروغ نوشتید و تهمت زدید٬ چه خاکی تو سرتون می ریزید اگه این "آقایی" که به او تهمت می زنید٬ معلوم بشه که اصلن وجود خارجی نداره زیرا نویسنده صفحه فریاد بی فریادرس٬ مرد نیست و یک زن است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
چه خوش گفته سعدی شیرین سخن: "نادان را به از خامشی نیست و گر این مصلحت بدانستی، که نادان نبودی."
یک حرکت درست!!!
شما مجاز هستید همه پست های مرا٬ بدون ذکر منبع٬ در صفحه تان بگذارید زیرا هدف آگاه ساختن مردم است. 
تنها خواهش بنده این است که نام صفحه تان را روی عکس ها نگذارید که خوشبختانه نگذاشتید!

۱۷ نظر:

 1. من هم یکی از کسانی بودم که اول گول صفحه ایشون در فیس بوک رو خوردم. یه بار که که نسبت به همین تبلیغات بیربط ایشون شک کرده بودم یک سوال در پیجشون مطرح کردم که بلافاصله بن شدم. بعد از اون هم آن لایک کردم و دیگه خبری از این صفحه نداشتم. ولی الان که صفحه شما رو خوندم متوجه شدم که قضیه چی بوده و چرا ایشون از یه سوال اصولی من اینقدر عصبی شده که بدون هیچ توضیحی دسترسی مو مسدود کرده...
  خوشحالم که با توضیحات شما قضیه روشن شده و کوشش میکنم همه در جریان این صفحه قرار بگیرند.

  پاسخحذف
 2. با اجازه تون نوشته های شما رو در اینترنت پخش میکنم تا همه با این مطالب شما آشنا بشن و با شخصیت واقعی این آقا بابک هم آشنا بشن و پولی به حساب این آقا نریزند.

  پاسخحذف
 3. با درود به رامین گرامی
  خوشحال و سپاسگزارم که این مورد رو به اشتراک می گذارید.
  راستش من دو ماه صفحه فیسبوک داشتم که متاسفانه به دلیل اینکه حاضر نبودم شماره تلفن و مشخصاتم را بدم بسته شد ولی خوشبختانه همین دو ماه کافی بود تا به بسیاری از صفحه های فیسبوک دسترسی داشته باشم و بسیاری از آنها را دیدم. ولی در مورد طلب کمک مالی تنها این یکی بود که از احساسات پاک مردم سوءاستفاده می کرد. در حال حاضر با گذاشتن عکس های تکراری از حیوانات آسیب دیده که معلوم نیست مال خودشان است یا...؟! و اینکه چه سرنوشتی پیدا کرده اند شیوه خود را تغییر داده!!! و تلاش می کند از این طریق مردم را گول بزند.
  البته هستند کسانی که از نام حیوانات سوءاستفاده می کنند و از آن به عنوان پوششی برای هدف های دیگری استفاده می کنند مانند صفحه انجمن حمایت از حیوانات که در مورد آن هم پستی گذاشتم.
  ولی خوشبختانه تعداد اینگونه صفحه ها زیاد نیست و حامیان راستین حیوانات هم در میان آنها کم نیستند که پول و وقت و نیروی خود را صرف کمک به حیوانات می کنند و شناختن آنها هم کار دشواری نیست.
  من لیستی از آنها تهیه کرده ام که بروز خواهم کرد.
  پیروز و سرافراز باشید

  پاسخحذف
 4. جديدا" تعداد اين صفحات در فيس بوك خيلي زياد شده كه همشون ادعاي حمايت از حيوانات و پرستاري از حيوانات مريض رو دارند و همشون هم شماره كارت بانكي گذاشتن واسه دريافت كمك مالي.....هيچكدومشون هم بقيه رو قبول نداره و ميگه فقط من حامي حيوالناتم و بقيه كلاهبردار هستند. اما اوني كه اينو ميگه خودش از همه كلاهبردارتره

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. با درود
   مشکل اینه که بین حامیان حیوانات در ایران، اتحاد و اعتماد نیست و هر دو سه نفری، فکر می کنند با کمک به چند تا سگ، کاری از پیش می برند و این باعث می شه که دوستداران حیوانات، سردرگم شوند که به کدام یک کمک کنند.
   به نظر من بهترین راه اینه که با هم متحد شوند و در هر شهری یک پناهگاه درست کنند و بجای اینکه وقتشان را صرف پیدا کردن عکس های اینترنتی کنند، یک نفر قابل اعتماد را مسوول کارهای حسابداری کنند و صادقانه تمام دریافتی ها و هزینه ها را ماهانه به اطلاع مردم برسانند تا سوءتفاهمی هم در این مورد پیش نیاد.
   و در عین حال بطور مرتب و بدون قرار قبلی، افرادی برای بازرسی اوضاع احوال و شرایط زندگی حیوانات به پناهگاه ها سر بزنند

   حذف
 5. اتفاقا" همين امروز در چند تا ازين صفحات كه عضو هستم و همه از لحاظ مالي براي درمان حيواناتي كه نگهداري ميكنند اظهار كمبود امكانات مالي ميكردند در قسمت كامنتشان پيشنهادي به اين شرح كردم :

  شما پناهگاه داريد يا محلي براي نگهداري از حيوانات مريض داريد؟ اگر داريد آدرسش را بدهيد و قرار بازديد عمومي براي جمعه ها بگذاريد تا افرادي كه مايلند كمك كنند با حضور در محل و مشاهده بچه ها يي كه از آنها پرستاري ميكنيد هم هدايايشان را به بچه ها بدهند و هم كمك مالي براي ادامه كار را تقديمتان كنند

  اگر همه اين صفحاتي كه حامي حيوانات هستند چنين عملي انجام دهند براحتي تسخيص شفحات قلابي از اصلي ممكن خواهد شد و دوستداران حيوانات هم خواهند فهميد كه به كي بايد كمك كنند و كي كلاهبردار است.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. با درود به شما دوست گرامی و پوزش بابت تاخیر در پاسخ
   همانگونه که در پاسخ دوست گرامی مان carlopan گفتم بهترین راه، اتحاد و اعتماد بین حامیان حیوانات است تا دست به دست یکدیگر دهند و پناهگاهی ایجاد کنند و هر ماهه گزارش کارها، هزینه ها های پرداخت شده و کمک های دریافتی را منتشر کنند و صد البته افرادی برای بازرسی اوضاع احوال و شرایط زندگی حیوانات به پناهگاه ها سر بزنند که این البته در شرایطی قابل اجرا است که تعداد داوطلبان قابل اعتماد برای کمک در کارهای مختلف، کافی باشد...
   در حال حاضر، بسیاراز دوستداران حیوانات، در گروه های کوچک به حیوانات کمک می کنند که این آنچنان بازدهی ندارد.
   بنده برای اینکه این دو پست افشاگری ( سومی در راه است!!!) را آماده کنم به تعداد بسیاری از صفحه های حامی حیوانات سر زدم که بسیاری از آنها بیشتر کارشان انتشار عکس های اینترنتی با متن های لوس و بیمزه است و به اشتراک گذاشتن مطالب و کارهای دیگران!!! اگر این افراد بجای صرف وقت پای کامپیوتر به گروه های دیگر بپیوندند و همکاری داشته باشند، کارشان به مراتب بازدهی بیشتری خواهد داشت

   حذف
 6. تعدادشون خیلی زیاده. یکیشون هم اینه که برای گدائی یه صفحه بنام حامی حیوانات باز کرده و شماره حساب داده . ولی هیچ پانسیون یا محلی برای نگهداری حیوانات نداره و معلوم نیست پول رو برای کدوم حیوونی میخواد...(حتما" خودش) همش هم عکس سگها و گربه های تصادفی میزاره واسه جلب ترحم. شماره کارت عابربانک هم داده...مگه قانونی نیست ازین کار و کلاهبرداری جلوگیری کنه و این شماره حسابها رو ببنده؟
  اینم مشخصاتیه که داده:
  شماره حساب 801241xxx4221 و شماره کارت 6219xx10077658xx بانک سامان بنام مریم میرزایی "جهت دریافت کمک های نقدی"
  بجهت اطلاع از برنامه های گروهی با شماره ی زیر تماس حاصل نمایید:09125141xx3

  پاسخحذف
 7. این نظر توسط نویسنده حذف شده است.

  پاسخحذف
 8. سلام. راستش اينو نميدونم راست ميگه يا كلاهبرداره. اما ازونجاييكه تو جاهاي مختلفي ديدم كه عكس گربه هاي تصادفي و مريض رو گذاشته و درخواست پول كرده بنظر مياد اينم كلاهبردار باشه . والا نميشه كسي كه نه پناهگاه داره و نه كلينيك اينهمه گربه تصادفي تو خونش جمع كرده باشه :
  شماره كارت 9040 9910 6037
  بانک ملی بنام مهدیه محبی
  (شماره حساب همین کارت: 030617595)

  پاسخحذف
 9. متاسفانه جدیدا یک نفر دیگه پیدا شده که همین رویه رو پیش کشیده. این آقا تعداد زیادی رو در قسمت دوستان اد کرده و به اکثر خانومها پیام خصوصی میده و اظهار علاقه شدید بهشون میکنه و ازشون تعریف میکنه تا بلکه دل اونها رو بدست بیاره و کلاشی رو شروع کنه. چند سالی هست که در فیسبوک پیج داره و حتی به خانه حیوانات میره کمک میکنه ولی بیشتر مبالغی که از هموطنان خوش خیال ما میگیره صرف مخارج خصوصی اش میکنه. این آقا خیلی به ظاهر خودش میرسه و عکس های خصوصی اش رو در فیسبوکش گذاشته تا بیشتر خانومها رو جذب کنه. همسری داشته که انقدر آزارش داده که خانوم بیچاره اش همه چیز رو بهش بخشیده تا آقا رو به طلاق راضی کنه ولی به همه میگه هیچوقت ازدواج نکرده و همیشه مجرد بوده. این طریقه کلاشی اش از خانم هاست. گول این شارلاتان ها رو نخورید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. با درود و سپاس
   حسین گرامی نام و آدرس فیسبوک این شخص رو بدهید تا در موردش تحقیق کنم و اگر این شخص هم یکی دیگر از این گونه کلاشان است٬ رسوا خواهد شد.
   ده ها پشتیبان واقعی و فعال حیوانات نیاز شدیدی به کمک های دوستداران حیوانات برای درمان و نگهداری از آن ها دارند و ما نباید دست روی دست بگذاریم تا این کلاهبرداران٬ مردم را از کمک کردن٬ ناامید و پشیمان کنند

   حذف
  2. این نظر توسط نویسنده حذف شده است.

   حذف
 10. با سلام...."سازمان حمایت از حیوانات زنجان " یکی دیگر از این کلاش هاست....به آدرس زیر سری بزنید....
  https://www.facebook.com/pages/The-Animals-Voice/1380343752217303?ref=hl

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. با درود
   دوست گرامی هم صفحه شما را خوندم و هم صفحه سازمان حمایت از حیوانات زنجان را
   نه با شیوه برخورد و نوشتار شما موافقم و نه با شیوه و نوشتار ایشان
   سخن دیگری ندارم...

   حذف
 11. از شما و از خودم بابت این گونه نوشتار شرمنده ام....صحیح میفرمایید این شخص من را با خود به منجلاب فحعشی برد...ممنون از تذکر شما

  پاسخحذف