۱۳۹۳ دی ۱۹, جمعه

الله اکبر!!!

«انتقام پيامبر را گرفتيم»
چهارشنبه ۷ ژانویه٬ در حمله اسلام‌گرایان به دفتر نشریه طنز "شارلی ابدو" در پاریس
استفان شاربونیه، دبیر مجله و سه نفر از سرشناس‌ترین کاریکاتوریست‌های فرانسه از جمله قربانیان این حمله هستند. برنارد ماریس، اقتصاددان و از سهامداران شارلی ابدو و دو افسر پلیس هم در این حمله کشته شده‌اند.
۱۰ نفر در جریان حمله زخمی شده‌اند که حال پنج نفر از آنها وخیم گزارش شده است.
سه کاریکاتوریست دیگری که کشته شدند به نام‌های کابو، تینیوس و وولینسکی شناخته می‌شدند.
بر روی جلد یکی ازهفته های نامه شارلی ابدو، کاریکاتور محمد چاپ شده است که بر روی صندلی چرخدار نشسته است و توسط فردی در لباس یهودی هل داده می شود. 
عنوان این کاریکاتور  «2 Intouchables» (تسخیرناپذیران ۲) است. تصویر تداعی کننده یک فیلم مشهور فرانسوی  با همین نام میباشد که در آن خدمتکاری سیاه پوست از فردی سفید پوست و البته بسیار ثروتمند که پس از تصادف از کار افتاده و ناتوان شده است، پرستاری میکند.
بخاطر یک چنین کاریکاتورهایی، مسلمانان ۱۲ نفر را کشتند!
شارلی ابدو که در حالت عادی در ۵۰ هزار نسخه منتشر میشد٬ هفته آينده، در تیراژ یک ملیون نسخه منتشر خواهد شد.
استفان شاربونیه، سردبیر مجله طنز شارلی ابدو٬ در سال ۲۰۱۲ و بعد از اینکه با بمب آتش‌زا به دفتر مجله حمله شد به آسوشیتدپرس گفت: "محمد برای من مقدس نیست."
"من به مسلمانان ایراد نمی‌گیرم که طرح‌های ما برایشان خنده‌دار نیست. من تحت قانون فرانسه زندگی می‌کنم. تحت قانون قرآن زندگی نمی‌کنم."
لغت نامه اسلامی:
کشیدن کاریکاتور = بربریت، توحش و بی فرهنگی!!!

تفو به این اسلام و مسلمانی...
محمد برای بسیاری نه تنها مقدس نیست بلکه مردی بی رحم و خونخوار٬ قدرت طلب و پولپرست٬ ریاکار و کلاش و هوسباز بود. 
اگر  انسان های «باشعور؟!!!» ۱۴۰۰ سال پیش٬ در دوران بقول خودشان جاهلیت٬ از ترس جان و یا حرص مال و قدرت٬ چرندیات او را پذیرفتن٬ و در قرن بیست و یکم٬ ‏عصر اطلاعات و ارتباطات در فضای مجازی٬ هنوز هم چرت و پرت های او را تکرار می کنند و بخاطرش آدم می کشند٬ بنام او دزدی می کنند و به زنان تجاوز می کنند٬ آنها را مانند برده می فروشند و می کشند و...
دلیل آن قدرت تفکر و عقل و شعور اشرف مخلوقات است!!!

هر مسلمانی تروریست نیست ولی هرکس به اسلام اعتقاد داشته باشد٬ با ریختن آب به آسیاب اسلام٬ به نحوی در این جنایات سهیم است...

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر