۱۳۹۲ اسفند ۲۳, جمعه

انسانیت - (۱۸+) هشدار! فیلم ها و تصاویر بسیار تکان دهنده و دلخراش هستند

هيچ موجودی از نظر وسعت روحی به پایه انسان نمی رسد...
لغت نامه دهخدا: 
انسانیت - [ اِ نی ی َ ] (ع مص جعلی ، اِ مص ) مردمی . آدمیت . (یادداشت مؤلف ). || تربیت و اخلاق نیک که از مشخصات انسان است . (فرهنگ فارسی معین ). مردمی و مروت و تمدن و تربیت و ملایمت و خوش خلقی و ادب . (ناظم الاطباء).
روح انسانی - [ ح ِ اِ ] (ترکیب وصفی ، اِ مرکب ) جرجانی در تعریفات گوید: روح انسانی ، جسمی لطیف و عالم و مدرک از انسان است و بر روح حیوانی راکب ، و از «امر» نازل است. و خردها از ادراک کنه آن ناتوانند...
پاکستان
در حادثه ای دلخراش٬ صدها مسلمان٬ مردی را به اتهام آتش زدن قران (تو بخوان یک کتاب) تا سر حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار دادند و زنده در آتش سوزاندند.
به گفته مولوی ممان امام دهکده٬ این مرد مسافر بود و شب را در مسجد گذراند و فردای آنروز بقایایی از برگ های سوخته شده قران پیدا شد.
ممان همچنین افزود: "او تمام طول شب را تنها در مسجد بود". "هیچ کس دیگری در آنجا وجود نداشت برای انجام این کار وحشتناک." 
هندوستان
پلنکی در منطقه حفاظت شده پارک ملی حیات وحش به سه نفر حمله کرد. چیزی نگذشت که پلنگ هراسان که داخل یک گاودانی پناه گرفته بود توسط افراد گروه سازمان جنگل به دام افتاد و در حالیکه در قفس حمل می شد تا به مکانی مناسب منتقل شود، گروهی ۴۰۰ نفری از روستاییان عصبانی با در دست داشتن میله های آهنی، داس و سنگ به قفس او حمله کردند و با ریختن نفت بر روی پلنگ،  او را در حضور مقامات درمانده جنگل و پلیس زنده زنده سوزاندند. کالبد شکافی نشان داد که این پلنگ آدم خوار نبوده.
اوگاندا
یک مرد همجنسگرا چند روز پس از تصویب قانون ضد همجنسگرایی در اوگاندا در ملاء عام زنده سوزانده شد...
اندونزی
برای از بین بردن « ارواح» آنفلوانزای مرغی٬ مرغ ها و جوجه ها را زنده زنده در آتش می سوزانند. به چهره های خندان آنها نگاه کنید...
جهان
به دنبال شیوع آنفولانزای مرغی در سال ۲۰۰۶، صدها میلیون مرغ، بوقلمون، اردک و دیگر پرندگان محکوم به مرگ شدند و این کشتارهمچنان ادامه دارد.
پرندگان با شیوه های بسیار بی رحمانه (انسانی؟!!!) از جمله کشتار با گاز، لگد زدن تا سر حد مرگ، با ضربه های چماق٬ برق٬ زنده زنده سوزاندن، در کیسه های پلاستیکی زنده به گور کردن، قطعه قطعه کردن در دستگاه چوب خردکنی و روش های بی رحمانه دیگری که تنها به فکر اشرف مخلوقات می رسد و با موافقت وزارت کشاورزی آمریکا انجام شد.
 هندوستان
زن و کودک هندی بخاطر جهیزیه زنده زنده سوزانده شدند.
به گفته پلیس جارکند شوهر٬ پدر و مادر شوهر Annu Devi با ریختن بنزین روی او و کودک یکساله اش٬ آنها را زنده زنده سوزاندند.
کودک یک ساله بلافاصله درگذشت و زن ۲۲ ساله بر اثر جراحات وارده در بیمارستان جان سپرد.
در هر ساعت یک زن در هند به خاطر جهیزیه کشته می شود. هر سال دهها هزار جنین تنها به خاطر دختر بودن سقط می شود. زنان بسیاری مورد تجاوز و ضرب و شتم قرار می‌گیرند، در سنین خردسالی به شوهر داده می‌شوند و مانند بردگان نگه داری می شوند.
چین
بخاطر ترس از بیماری همه گیر آنفلوآنزای مرغی، کشاورزان چینی هزاران جوجه اردک تازه از تخم بیرون آمده را در کوره ها سوزاندند.
کنیا
دو دزد به جرم دزدی سیب زمینی٬ ابتدا مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و پس از ریختن بنزین بر روی آنها٬ به آتش کشیده شدند.
اسپانیا
اسپانیایی ها جشنی دارند بنام:"Toro de Fuego"(گاو در آتش). به تصویر نگاه کنید، اوج شقاوت و بیرحمی کشورهای باصطلاح پیشرفته و متمدن را ببینید...
گلوله ای سیاه رنگ و چسبنده، تشکیل شده از قیر و تربانتین را به شاخ گاو میچسبانند و آنرا آتش میزنند٬ سپس گاو را در خیابان رها میکنند. از گاو نر کاری بجز دویدن در میدان بر نمیاید، گاهی سر خود به دیوار میکوباند (به امید خاموش کردن آتش) و این خود حاصلی جز درد بیشتر ندارد. رنج و عذاب این گاوها غیر قابل تصور است.
نیجریه
۲۹ دانش آموز یک  مدرسه شبانه روزی؛ توسط افراد مسلح گروه اسلامی بوکو حرام، در میان شعله های آتش کشته شدند. برخی از اجساد دانش آموزان به خاکستر تبدیل شده بود.
بوکو حرام یعنی "آموزش و پرورش غربی گناه است". این گروه خواستار اجرای «شریعت» یا قوانین اسلام در سرتاسر نیجریه است.
اوکراین
در شهر Lysychansk (شرق اوکراین) بمنظور آماده سازی بخشی از مقدمات فوتبال ٢٠١٢، به سگ ها و گربه ها شلیک می کردند و آنها را زنده و نیمه زنده درون کوره های جسد سوزی که ٩٠٠ درجه  حرارت داشت می انداختند.
البته این تنها چند نمونه از میان صدها هزار شکنجه و کشتار بی رحمانه ای است که انسان ها٬ روزانه مرتکب می شوند...
کافی است در جستجوگر گوگل هر واژه ای می خواهید٬ در کنار این دو واژه انگلیسی "burned alive" بگذارید تا به عمق فاجعه پی ببرید...

۲ نظر:

 1. راستی یادت رفت از ادم سوزی وسیع مسلمانها توسط بوداییان میانمار بگی ؟ آره ؟؟؟ یا نکنه اونها انسان نبودند از نظر شما ؟؟؟
  شما ضد اسلامها از هر وحشی وحشی تر هستید

  پاسخحذف
 2. با درود خدمت شما دوست گرامی
  نخست اینکه هیچ کشتاری مورد تایید بنده نیست و از این جنایت مختص به انسان ها بیزارم... ولی دلیل اینکه چرا به کشتار مسلمانان توسط بوداییان اشاره ای نکردم:
  دوست گرامی بنده خبرگزاری نیستم!!! و پخش و بازگویی همه ی خبرها در این تارنمای کوچک امکان پذیر نیست.
  همان گونه که فرصت نمی کنم از همه ی تجاوز و آدم ربایی ها٬ شکنجه و کشتار٬ بمب گذاری و ترورهای روزانه و ساعتی مسلمانان٬ در سرتاسر جهان که حتا به هم دینان خودشان هم رحم نمی کنند بنویسم...
  سربلند و سرافراز باشید

  پاسخحذف