۱۳۹۳ خرداد ۲۹, پنجشنبه

ديگ به ديگ ميگه روت سياه...

خبرگزاری فارس خبر سال گذشته خود که اجباری کردن «حجاب» برای دانش آموزان دختر مقطع پنجم ابتدایی به بالا از سوی «داعش» در سوریه را اقدامی «قرون وسطایی» خوانده بود٬ پس از گذشت ۹ ماه٬ حذف کرد!!!
این خبرگزاری نوشته بود: «مردم این موضوع را دخالت در زندگی شخصی خود برشمردند. ناظران سیاسی این تصمیم داعش را ناشی از عقب ماندگی این گروهک تروریستی دانسته‌اند.»
در حکومت آخوندی٬ دختران در سن هفت سالگی و در مقطع اول ابتدایی باید با حجاب به مدرسه وارد شوند!!!
در حکومت آخوندی حتا شخصیت های کارتونی مانند سیندرلا و زیبای خفته هم باید حجاب داشته باشند!!!
اینجا دیگه سخن از دیگ به دیگ میگه روت سیاه گذشته!!! باید بگیم بابا صد رحمت به داعش!!!
قتل عام ۶۷۰ زندانی شیعه عراقی توسط تکفیری‌ها
موضوع جنایات تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه و راه‌های مقابله با تهدید فزاینده این گروه، این روز‌ها به مهم‌ترین محور بحث در محافل رسانه‌ای و تحلیلی جهان تبدیل شده است. در این میان، گزارش‌های جدید منتشره از سوی سازمان ملل، نشانگر آن است که ابعاد قتل‌عام‌های صورت گرفته از سوی تکفیری‌ها، حتی بیش از آن چیزی است که تاکنون گمان می‌رفت.
به گزارش «تابناک»، سازمان ملل اعلام کرده، شواهدی وجود دارد که تروریست‌های عضو گروه داعش، در جریان حمله خود به موصل ۶۷۰ زندانی را تنها به دلیل شیعه بودن به قتل رسانده‌اند و افزون بر این، اقداماتی را در عراق مرتکب شده‌اند که مصداق «جنایت علیه بشریت» است. 
اعدام زندانیان سیاسی (تابستان ۱۳۶۷)
اعدام زندانیان سیاسی در تابستان ١٣۶٧ واقعه‌ای بود که طی آن عده بسیاری از زندانیان سیاسی در زندان‌های جمهوری اسلامی در ایران در ماه‌های مرداد و شهریور ١٣۶٧ اعدام شدند. به طور کلی جرم زندانیان همکاری با سازمان‌های مخالف جمهوری اسلامی به خصوص سازمان مجاهدین خلق ایران و همچنین طیف‌های مختلف گروه‌های چپ و کمونیست بود. تعداد قربانیان این واقعه نزد مراجع مختلف متفاوت و بین ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ نفر است. بیشتر اعدام‌شدگان چپ‌گرای زندان‌های تهران در گورهای دسته‌جمعی در گورستان خاوران به خاک سپرده‌شدند.
داعش یک زن عراقی را در استان «صلاح الدین» به بهانه فحش به این گروه تروریستی اعدام کردند.
 این زن خانه دار بود و شوهرش را در سال ۲۰۰۷ از دست داده و پسرش نیز عضو شوارهای بیداری است.
شیرین علم‌هولی آتشگاه متولد ۱۳ خرداد ۱۳۶۰ در روستای دیم قشلاق در حوالی ماکو، پس از گذراندن یک سال و ۹ ماه حبس در زندان اوین تهران در روز هشتم آذر ماه به اتهام ارتباط با گروه پژاک دادگاهی شده و به اعدام محکوم گردید و در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ بدون اطلاع خانواده و وکلایش در زندان اوین اعدام شد.
شیرین ناسزایی هم نگفته بود...
عیاشی‌ داعش‌ در موصل 
عناصر تکفیری داعش را این روز‌ها بیشتر می‌توان در خودروهای گران قیمت و مدل روز در سطح شهر موصل مشاهده کرد، از طرفی ولخرجی و عیاشی‌های آن‌ها نیز در رستورانهای گران قیمت این شهر همزمان باعث برانگیخته شدن حیرت و خشم مردم شده است.
ولخرجی‌ها و عیاشی‌های فراوان تروریستهای داعش و حضور آن‌ها در منازل گران قیمت و ویلایی شهر در حالی رخ می‌دهد که آن‌ها هدف خود را تشکیل خلافت اسلامی اعلام کرده‌اند و این مسئله باعث حیرت همه ساکنان موصل شده است.
ماه رمضان، ماه ضیافت و میهمانی خدا با پول نفت مردم ایران!
البته این مشتی از خروارهاست! وگرنه دزدی ها و ولخرجی ها و عیاشی های معظمِ رهبر و آقازاده هایش٬ سران رژیم و بسیجی های مزدور و صد البته لشکر آخوندها و دیگر دست اندرکاران حکومت اسلامی٬ در این مختصر نمی گنجد...
و بر خلاف ساکنان موصل٬ باعث حیرت ایرانیان نشده!!! و به خواری به آن تن در داده اند و سکوت می کنند و با شرکت گسترده در راهپیمایی ها و مراسم مسخره عزاداری٬ پایه های رژیم  را محکم تر می کنند.
«سلیم احمد» یکی از ساکنان موصل در این باره به الغدپرس می‌گوید: من معتقدم عناصر داعش بهترین دوران خود را از زمان تاسیس این گروه تروریستی می‌گذرانند، آن‌ها پس از ورود به موصل در وضعیت بسیار مرفهی زندگی می‌کنند که فقط ثروتمندان می‌توانند هم رده آن‌ها قرار گیرند.
وی تاکید می‌کند: منزل هیچ مقام سیاسی، قاضی دادگاه و یا شیخ عشیره‌ای در موصل باقی نمانده که اعضای داعش بر آن سیطره پیدا نکرده باشند و از اسباب و اثاثیه گرانبهای آن‌ها برای خود استفاده نکرده باشند.
جنتی: «رئیس جمهور باید ساده‌زیست باشد. نمی‌شود فردی با بنز بیاید و برود؛ فردی که چنین ماشینی سوار شود و خانه آنچنانی داشته باشد نمی‌تواند درد مردم را بفهمد. اینچنین فردی اصلاً معنی گرسنگی را نمی‌فهمد و نمی‌توان به وی رای داد.»
ديگ به ديگ ميگه روت سياه!!!
راه اندازی پلیس داعش برای جلوگیری از اختلاط زنان و مردان
به گزارش عصرایران به نقل از روزنامه ساندی تلگراف، تعداد شهروندان انگلیسی که در جنگ سوریه حضور دارند حدود ۵۰۰ نفر برآورد می شود که بخشی از آنها زنان و دختران هستند.
این پلیس "گردان های الخنساء" نام گرفته و دارای شعبه هایی در مناطق و روستاهای استان الرقه سوریه است. 

هر کدام از این دختران و زنان عضو پلیس داعش، حقوق ماهانه به مبلغ ۲۵ هزار لیره سوریه (۱۶۴ دلار ) دریافت می کنند.
وظیفه این دختران نظارت بر رفتار عمومی، اجرای قوانین اسلامی و بازرسی زنان نقاب دار در بازرسی ها برای شناسایی هویت آنها ذکر شده است.

این نیروی پلیس زنانه با نام پلیس امر به معروف و نهی از منکر در شهر و مناطق مختلف گشتی هایی را برقرار کرده است تا حرکت مردم را تحت نظارا بگیرد و با هر گونه اختلاط میان زنان و مردان مقابله کند.
حالا انگار خیلی عجیب و غریبه!!! عاشقان اهل بیت در ایران٬ ۳۵ سال است که با قوانین شریعه حال می کنند و جیک شون هم در نمیاد هیچ٬ در همه راهپیمایی ها شرکت می کنند تا ساندیسی بخورند و هر روز در مراسم عزاداری عربستانی های ۱۴۰۰ سال پیش مرده٬ ناله و شیون و گریه می کنند!!!
این هم از خواهران زینب و گشت ارشاد حکومت آخوندی خودمون!!!
داعش مصرف قرص ضد بارداری را در موصل ممنوع کرد
 ممنوعیت ورود کاندوم، حذف روز جهانی ایدز و کودکان مبتلا
طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت 
تمامی اقدامات درباره سقط جنین، عقیم‌سازی مانند وازکتومی و هرگونه تبلیغات درباره تحدید موالید و کاهش فرزندآوری ممنوع و مرتکبان به مجازات مندرج در ماده ۶۲۴ قانون مجازات اسلامی محکوم خواهند شد.
کلیه اعمال جراحی که به منظور پیشگیری دائمی از بارداری انجام می‌شود به استثناء موارد مرتبط با تهدید سلامت جسمی ممنوع است. 
هر گونه تبلیغ در مورد پیشگیری از بارداری و کاهش فرزندآوری ممنوع است.
به هر کجا که روی اسلام همین ننگ است...

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر